Gündem:
'Alanyamız için tarihi fırsat'

 Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Alanya’ya yapacağı ziyareti “Tarihi bir fırsat” olarak değerlendiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “ Bu ziyareti daha doğrusu bu fırsatı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Her haliyle Alanya adına müthiş bir tanıtım olacak. Bizler de hazırlığımızı yaptık. Rus vatandaşlarının ülkemize nüfus cüzdanı ile girmesi konusunu bu ziyarette tekrar gündeme taşıyacağız. Daha önce Moskova Fuarı’nda dile getirdiğim bu öneri Rus basınından da büyük destek görmüştü. Bu tarihi ziyareti planlayan Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Alanya adına yürütülen ve yürütülmekte olan tüm projelerde onun liderliği ön plana çıkıyor. Böyle bir hizmet adamına sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu tarif edemiyorum” diye konuştu.

Meclis toplantısında geride bırakılan 1 ayın değerlendirmesini yapan Şahin, müşterek komiteler toplantısında da son 6 ay başta olmak üzere 3,5 yıldır yürütülen çok sayıda projeyi üyelerle paylaştı.

“MECLİS, KOMİTE VE TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Eğitimden tarıma, tarımdan sosyal alanda yapılan çalışmalara, turizmden tanıtıma ve üye odaklı projelere kadar üyelere anlatan Şahin, “ Ne çalışma yaptıysak üyelerimizin desteği ve teveccühü sayesinde yaptık. Onlar arkamızda olduğu sürece sorumluluk almaktan da gövdemizi taşın altına koymaktan da kaçmadık, kaçmayacağız. Bu manada epinize, tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
Altso

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türel: “1 milyarlık dev proje başladı”
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaklaşık 1 milyar lira maliyetli Varsak-Zerdalilik...

Haberi Oku