Gündem:
Büyükşehrin adayı Böcek Alanyalılarla buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkan Adayı ve Konyaaltı Belediye BaşkanıMuhittin Böcek bugün öğleden sonra, önce Gazipaşa’ya ardından da Alanya’ya geldi. 

Gazipaşa’da CHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Böcek, CHP’nin Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz ile de buluştu.
Gazipaşa'dan sonra CHP Alanya İlçe Örgütü binasına gelen BŞB Adayı Muhittin Böcek burada CHP Alanya İlçe Örgütü Başkanı Sefa Çorbacı ve Alanyalılarla buluştu. Partililerini sevgiyle selamladığını belirterek, "Hepinizi şahsım ve Antalya'mız adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Doğup büyüdüğüm, bağını bahçesini bildiğim, sokaklarında yürüdüğüm güzel Antalya'mızda Büyükşehir Belediye Başkanlığına adayım. 'Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz' denir bizde. Bu görevi de başta gençler ve kadınlarımız olmak üzere partililerimiz ile beraber ne gerekiyorsa yapacağız. Önümüzde yaklaşık 90 günlük bir süreç var. 'Biz birlikte yaparız' diyerek yola çıktığımız, ötekileştirmeden, düne bakmadan, hangi partiye oy verdiğine bakmadan, bir arada huzurla yaşamı önümüze koyarak yine hep birlikte çalışacağız. Antalya'mızı da yine hep birlikte kazanacağız. Birlikte güzel şeyler yapacağız. Alanya'ya 34'üncü kez gelişim. Bundan sonra daha sık bir arada olacağız. Ev sahipliğiniz için başta başkanımız olmak üzere hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız" dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Şahin'den Avokado ve Yeni Dünya için...
Avokado ve Yeni Dünya Meyvelerinin Coğrafi İşaretlerini Alanya adına tescil eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin,...

Haberi Oku