Gündem:
'HERKESİ SEVGİYE ÇAĞIRIYORUM'
İslam Âleminde yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan mübarek Kurban Bayramını kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, sergilendiği, toplumda millet olma bilincinin şekillendiği, güçlendiği, müstesna günlerdir.

Kurban Bayramında, yüce dinimizin tavsiye ettiği gibi, herkesin birbiriyle kucaklaşmasını ve tüm toplumumuza dayanışma ve yardımlaşma havasının hâkim olmasını temenni ediyorum. Bütün vatandaşlarımızı bu güzel bayram günlerinde sevgiyle, muhabbetle kucaklaşmaya çağırıyorum. Dayanışmamız, birbirimize olan yakınlığımız, millet olarak en önemli güç kaynağımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Kurban Bayramının Ülkemize, Milletimize ve tüm İslam alemine huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim. Bu vesile ile tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın ve tüm Alanyalıların Mübarek Kurban bayramını en içten duygularımla kutlar, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım
 
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Alanya Kaymakamlığı'ndan çocuklar için...

Haberi Oku