Gündem:
ÖHEP'te resim şenliği
ÖHEP Okulları bahçesinde düzenlenen ve katılımın oldukça yoğun olduğu şenliğe ÖHEP Okulları öğrencileri, öğretmenleri,veliler ve HAMİ Projesi kapsamındaki ÖHEP Okulları ile kardeş okul olan Mehmet Emine Öncü okulu öğrencileri katıldı. ÖHEP Okulları Okul Aile Birliği üyelerinin de stand açarak destek verdiği şenlikte minik öğrenciler diledikleri gibi resim yaptılar.


Çocukların özel yeteneklerinin bu yaşlarda fark edilmesinin bilincinde olan ÖHEP İlkokulu, resim şenliğini uzun yıllardır aralıksız gerçekleştirilmekte. ÖHEP İlkokulu ile ÖHEP Ortaokuldan 5 ve 6.sınıf öğrencilerinin katıldığı “ÖHEP Okulları Resim Şenliği” öğrenci ve velilerle daha kaliteli zaman geçirmenin yanında sosyal becerilerin farkında olma,kişinin hem kendi hem karşısındakinin duygularının farkında olmasını,anlayıp tanımlamasını ve duygularını  yönlendirmesini amaçlıyor.


Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi 23 Nisan temalı resim yapan öğrenciler hem aileleri ile birlikte vakit geçirmenin hem de güzel havanın keyfini çıkardılar.

banner111
Anahtar Kelimeler
Resim şenliği

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel tedavisi tamamlanan kartalı doğaya...

Haberi Oku