Politika:
Alanya CHP'den eleştiri yağmuru
CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya Belediyesi, Ak Parti ve hükümeti eleştiri yağmuruna tuttu.
Başkan Karadağ, Alanya'nın Cuma Pazarı bölgesinin kent için hayati önem taşıdığını vurgularken, bu bölgede çalışma başlatılamamsını eleştirerek, " Belediye'nin hala somut bir projesi yok" dedi.

"HAYAT PAHALILIĞI DİZ BOYU"

Alanya'da esnafın durumunun hiç iyi olmadığını ifade eden Karadağ, "Geçen hafta 'Esnafımızı zora sokan Recep Tayyip Erdoğan' sloganını paylaştım. Bu gerçekten ayakları yere basan bir slogan. Esnafın gidişatı iyi değil. Kredi ödemeleri ertelenmeli. derhal karşılıksız para desteği verilmeli. Alanya'mızda hayat pahalılığı diz boyu olmuş. Gıda maddelerinin fiyatları dayanılmaz hale gelmiş. Türkiye'nin gerçek gündemini örtbas edip, anayasa değişikliği diye farklı gündemlerle ülkemizi oyalamanın manası yok. Artık yönetenler yönetemiyor. Halkımızın önüne sandık bir an önce gelmek mecburiyetinde. Çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak mecburiyetindeyiz. Bunun da yolu genel seçim" diye konuştu.

"BÖYLE İKİNCİL BİR DÜŞÜNCE OLMAZ"

AK Parti'nin Antalya İl Kongresi'ndeki görüntüleri de eleştiren Karadağ, "Onlar kongre yapınca pandemi, sosyal mesafe yok. Boğaziçi Üniversiteli çocuklar, 'Biz özel üniversite istiyoruz' diye 3 kişi 5 kişi bir araya geldiği zaman pandemi kurallarını ihlal. Böyle ikincil bir düşünce olmaz. Sivil toplum örgütleri ve birtakım kuruluşlar çalışmalar yaptıkları zaman pandemi kuralına takılıyor. Bu ikincil bir uygulamadır. Bunu kabul etmek mümkün değil" ifadelerini kullandı. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Karadağ'dan 'Mecburuz' açıklaması

Haberi Oku