Politika:
ÇELİK SEÇİM ÇALIŞMALRINA HIZLI BAŞLADI
“DÜĞÜN YEMEĞİNDE SERVİS YAPTI”

Seçim çalışmaları kapsamında güne ilk olarak Alanya’nın Konaklı Mahalle’sinde bir düğün yemeğine katılarak başlayan genç milletvekili ve Antalya milletvekili adayı Çelik, düğünde bulunanlarla yakından ilgilendi. Düğün yemeğinde, düğüne gelen misafirlere yemek servisi de yapan Sena Nur Çelik, yemek esnasında gelen davetlilerin sıkıntılarını da dinledi. Gün içinde Akçatı Mahallesi ve Sugözü Mahallesi’nde düğün yemeklerine konuk olan AK Parti milletvekili Sena Nur Çelik, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk ve iki cihan saadeti diledi.
Genç Milletvekili Sena Nur Çelik, daha sonra Suudi Arabistan’da hac vazifesini yerine getirirken hayatını kaybeden 47 yaşındaki Ahmet Yüksel için, Gözübüyük Mahallesi’nde bulunan evine taziye ziyaretinde bulundu.

“TERÖRE KARŞI MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEKTİR”

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti’nin Antalya milletvekili ve milletvekili adayı Çelik, Konaklı Mahallesi’nde kadınlarla bir araya geldi. 7 Haziran seçimlerinde Antalya ve Alanya’da başarılı çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Kadınlarla yaptığı sohbet esnasında ülke gündeminde yer alan terör konusuna da değinen genç vekil Sena Nur Çelik, “AK Parti tek başına iktidar olamayınca Türkiye’nin düşmanları 4 koldan saldırmaya başladı. Ülkemizde terör olayları durmuşken, barış sağlanmış devam ediyorken, 7 Haziran seçimlerinden sonra ne olduysa tekrar başladı. Yönetim boşluğu olacağını zanneden örgütler sanki bir yerlerden emir almış gibi saldırmaya başladılar. Biz anaların ağlamasını istemiyoruz. Silahlar dışarı çıkarılsın, terörden kurtulalım dedik ama tek başına iktidar gücümüz gidince PKK, DHKP-C gibi terör grupları aynı anda harekete geçmeye başladılar.Artık milli tankımızı, helikopterimizi, uydumuzu, insansız hava araçlarımızı, silahlarımızı yapıyoruz. Devletimiz tüm gücü ve AK Parti döneminde modernize edilen, teknolojik olarak gelişen tüm imkanları ile bu örgütlerin başını ezecektir. Biz her zaman teröre karşı olacağız ve mücadelemiz kararlılıkla sürecektir” dedi.

“1 KASIM’DA YENİDEN TEK BAŞIMIZA İKTİDAR OLACAĞIZ”

Hükümetin kurulması için de koalisyon çalışmalarında parti olarak çok çaba sarf ettiklerini dile getiren AK Parti Antalya milletvekili ve milletvekili adayı Sena Nur Çelik konuşmasını şöyle tamamladı:

“7 Haziran seçimlerinde çok başarılı ve güzel çalışmalar yaptık.Seçim sonuçlarında yüzde 41 ile birinci parti olduk ve en yakın rakibimize 16 puan fark attık. Seçim sonunda halkımız bize tek başımıza iktidar olma yetkisini vermedi. 4 parti meclise girme hakkı elde etti. Koalisyon hükumeti kurma görevi bize verildi. Bunun sonucunda hükumeti kurma sorumluluğunu aldık. CHP ve MHP’ye gelin hükumeti nasıl kurabiliriz konuşalım, millete hizmet için ortak noktalarda uzlaşalım dedik, ancak diğer partiler bu sorumluluğu almaya yanaşmadı. Haydi Bismillah diyerek seçim çalışmalarına başladık ve 1 Kasım seçimlerinde yeniden tek başımıza iktidar olacağız.”

AK Parti Antalya milletvekili Sena Nur Çelik’e, gün içerisindeki çalışmalarda AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, AK Parti Alanya Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık, AK Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Alaaddin Işık ve çok sayıda partili eşlik etti.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Halkbank kredilerine yeni düzenleme

Haberi Oku