Politika:
Çorbacı'dan 'İddialıyız' açıklaması
 CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, 2019 yerel seçimlerinde çok iddialı olduklarını söyledi.
"Adayımız kadar projelerimiz de ses getirecek." diyen Çorbacı, ""Vakti geldiğinde halkçı bir belediyecilik programıyla halkımızın karşısına çıkacağız. Modern, vizyon sahibi, yurttaşlarının tüm haklarını gözeten, halkçı bir belediyecilik anlayışı adına istişarelerimiz sürmektedir. Tüm halkımıza kapımız sonuna dek açıktır" dedi

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütü haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı öncesinde yaptığı basın açıklamasında, "Açıklamalarımıza geçmeden evvel öncelikle rahmetli Erdal İnönü'yü anıyoruz. İnönü, yaşamı boyunca gerek bilime gerekse de Türkiye siyasetine büyük katkılarda bulunmuştur. Siyasi çizgisi, insan odaklı yaklaşımı ile her zaman örnek teşkil eden Erdal İnönü'yü rahmetle anıyoruz" ifadelerini kullandı. 

"ADAY KONUSUNDA İDDİALIYIZ" 

Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlere de değinen Çorbacı "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir çok yerde belediye başkan adayları açıklanmıştır. Alanya'da da en çok merak edilen bu hususta yakın zamanda halkımızı bilgilendireceğiz. Adayımız en kısa sürede belirlenecektir. Bu noktada amacımız bir aday gösterelim işimize gücümüze bakalım değildir. Belediyeyi almak için nasıl bir adayla yola çıkmamız gerektiği hususunu ayrıntılı ve özenli bir biçimde değerlendiriyoruz. CHP Alanya İlçe örgütü olarak iddialıyız."dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Çelik: Alanya 31 Mart 'ta tarih yazmaya...
Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Alanya'nın 31 Mart'ta tarih yazmaya hazır olduğunu...

Haberi Oku