Politika:
'İYİ Parti Cesur İnsanların Partisidir!'
Sözlerine yönetim kurulu üyelerini ve basın mensuplarına hoş geldiniz diyerek başlayan Apaydın, “22 Mayıs’ta; Antalya’da gerçekleşen mitingimizin hemen ardından ilk başta halka doğru haberi sunmak için gece gündüz çalışan, siz değerli basın mensuplarının yayın organlarını ziyaret ederek başladık. İYİ Parti olarak ulusal basında yer almadığımız bir seçim süreci geçiriyoruz. Bu haksızlıkla da mücadele eden Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi ve İYİ Parti sosyal medyayı etkin kullanarak kendini duyurmaya devam etmektedir.” dedi. 

Halka Kurtuluşu Anlatmaya Devam Edeceğiz

Sözlerine devam eden İlçe Başkanı Yücel Apaydın; “Bir günde 3 şehir gezip, miting yapan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Meral Akşener’in programları televizyon kanallarında gösterilmiyor. Biz de buna inat halkın yüreğine birebir dokunuyoruz. Mesela Dün Elbistan’da gerçekleşen mitingini esnaf ziyaretimizde vatandaşlarımızla birlikte izledik. Bizi engelleyen ulusal basına rağmen biz Meral Akşener’i halkla buluşturmaya devam edeceğiz. Halkın yüreğine dokunmaya, onlara kurtuluşu anlatmaya devam edeceğiz.” dedi. Sözlerine yazılı basında İYİ Parti haberlerine yer veren basın mensuplarına teşekkür ederek devam eden Apaydın,“ Ulusal basındaki bu engellemelere rağmen bizlerin yerelde temsilini sağlayan siz değerli basın mensuplarına bir kez daha Yönetimimizin huzurunda teşekkür etmek isterim.” dedi.

Bizim Enerjimiz Var

Çalışmalarına bir metal yorgunluğu olmadığını altını çizen ve ziyaretlerine özenle devam edildiğini ifade eden Yücel Apaydın,”Seçim çalışmalarımıza gösterdiğimiz özenle adımızdan söz ettirdiğimizin de farkındayız. Bu konuda gerçekten mütevazı olamayacağım. Açıkçası aynı gün içerisinde 4 belde programını bitirecek enerjiye sahibiz. Bunu halkta görüyor ve bizi her gördüğünde takdirini dile getiriyor. Sadece Alanya içinde değil; Alanya’ya yakın ilçelerde de ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta Gazipaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Halkın orada da tepkisi çok olumluydu. Bizleri görünce yüzleri gülüyor ve büyük bir ilgiyle yaklaşıyorlar.” diyerek halkın olumlu tepkisinin devam ettiğini dile getirdi.

Halkı Temsil Etme Yetkisi Büyük Bir Sorumluluk

Milletvekili Adayları ile ilgili de açıklamalarda bulunan Apaydın, “Halkı temsil etme yetkisi büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluğu yerine en iyi şekilde getirebilmek adına Alanya çerçevemizi daha geniş tutuyoruz. Adaylarımız Antalya Adayı ama Alanya’nın insanı. Bu insanlar göstermelik bir beldeye takılmadan her an her yerde olmak isteyerek çalışıyorlar. Vekil adaylarımıza bu hafta bir batı bölgesi bir doğu bölgesi olmak üzere bir gün içerisinde gidecekleri 4 belde programı hazırladık. Bizim isteğimiz Alanya’nın sadece bir yerinde değil; bir ucundan diğer ucuna kadar İYİ Parti’nin adının anılması ve vekil adaylarımızın konuşulması. Zaten halkımızın ilgisi çok güzel; her an bu ilgiyi canlı tutmakta bizim görevimiz.” diyerek vekil adaylarının halkta rahatça karşılık bulduğunu ifade etti.

Bizler Profesyonel Çalışıyoruz

Yönetim Kurulu Üyeleri’nin seçime yönelik eğitimlere katıldığını ve bunların seçim çalışmalarında karşılık bulduğunu anlatan Apaydın; hem sandık güvenliği ile ilgili eğitimlerini hem de propaganda eğitimlerini tamamladıklarını ifade eden Yücel Apaydın, “Kulaktan dolma değil; birebir, o işin ehlinden bilgilendirmeleri alarak kendimizi seçim sürecine hazırlıyoruz.” Diyerek çalışmalarının emin bir şekilde ilerlediğinden bahsetti.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Mustafa Toklu mazbatasını aldı

Haberi Oku