Sağlık:
ALKÜ'nün yeni Kalp Merkezi'ni inceledi
Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Mehmet Akdağ, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Cenker Ateş ve Personel Hizmetleri Başkanı Emrah Erdem ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. basamak Acil Servis birimini ziyaret ederek inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Ekibe, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Hastane Başhekim Yardımcısı Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Etli, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Vekili Hatice Şahinkaya, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Nurcan Akbaba eşlik etti. Akdağ, Acil Servisteki hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet edip, sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek istek ve önerilerini dinledi.

Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Uz. Dr. Mehmet Akdağ’a hastanenin fiziki koşulları, yeni hizmete kazandırılan sağlık hizmetleri ve insan kaynağı kapasitesi ile acil sağlık hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaret esnasında Prof. Dr. Lakadamyalı ve ekibi son düzlüğe gelinen Kalp Merkezi’nin çalışmaları hakkında Akdağ’a bilgi vererek birlikte yerinde incelemelerde bulundu. Uz. Mehmet Akdağ ve ekibi Prof. Dr. Lakadamyalı’nın nezninde ekibine ve sağlık personeline çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalılar dikkat! Ölümcül olabilir

Haberi Oku