Turizm:
ALTAV'A KONSOLOS DESTEĞİ

 Her yıl yaklaşık 30 uluslararası turizm fuarında tanıtım yapan ve birçok ülkeden basın mensubu ve turizm yazarı ağırlayan Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın(ALTAV) Yönetim Kurulu üyeleri lobi faaliyetlerini ve uluslararası alanda iletişim ağını güçlendirmek için temaslarını sürdürüyor. Bu kapsamda Brezilya’nın Alanya Fahri Konsolosu Ahmet Osman Mayatepek’i ziyaret eden yetkililer tanıtım çalışmaları konusunda görüşme yaptılar.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Sayın Mayatepek, diplomasi alanında tanınmış bir sima. Çözüm noktalarında ve tanıtım stratejisi geliştirme alanlarında tecrübelerinden faydalanabileceğimiz bir isim. ALTAV’ın yapısı ve Alanya’nın tanıtım stratejileri üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Kendisinden tanıtım çalışmaları konusunda destek alacağız” dedi.
Aynı zamanda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in başkanlığını yaptığı ALTAV’ın, Alanya’nın en etkin kurumlarından birisi olduğunu söyleyen Mayatepek, bu zor günlerde Alanya tanıtımı için imkanlarını seferber edeceğini söyledi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Altav

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Antalya 3 milyon 356 bin turist ağırladı

Haberi Oku