banner203

"Adrasan Sahili acil korunmalı"

Kumluca'nın Adrasan bölgesinde bulunan turistik tekne işletmecilerinin sorunları Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KUTSO) konuşuldu.

"Adrasan Sahili acil korunmalı"

Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, KUSTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, KUTSO Meclis Başkan Yardımcısı Tahir Arslan ve Adrasan’da turistik tekne işletmecisi firma sahipleri biraraya geldi. Adrasan turizminin ve Adrasan’da tekne turu düzenleyen firmaların sorunlarının tartışıldığı toplantıda, Adrasan sahilinin korunması ve müşteri odaklı bir hizmet için standartlar oluşturulması yönünde karar alındı.

GÜNAY: “ADRASAN TURİZMİNİN ACİL ÇÖZÜM BEKLEYEN SORUNLARI VAR”

banner111

KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Adrasan Turizminin bu yıl yaşanan yoğunluk ile büyük bir sınavdan geçtiğini söyledi. Günay, “Dünyanın en güzel koylarından birisi olan Adrasanımızı koruyarak turistlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Adrasan günübirlik tekne turlarıyla önemli cazibe merkezi haline geldi. Özellikle Sulu Ada ve civarı büyük ilgi görüyor. Artan bu ilgi sonucunda tekne turu düzenleyen firmalarımızın da sayısı artıyor. Fakat yetersiz iskele ve altyapı önümüzdeki en büyük sorunlardan biri. Bu konu bir an önce bir şeyler yapmamız gerek” dedi.

ÇETİN: “DENİZ TİCARET ODASI ADRASAN’IN YANINDA”

DTO Antalya Başkanı Ahmet Çetin ise, 20 yılı aşkın tecrübeleriyle Demre’de çok güzel bir düzen kurduklarını belirterek, Adrasan için ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti. Çetin, DTO olarak her zaman KUTSO ile birlikte hareket etmeye hazır olduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 13:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83