banner203

Alışveriş Festivali başlıyor

Bölgeye hareketlilik kazandırmak amacıyla Başkan tütüncü tarafından esnafa sözünün verildiği ‘Alışveriş Festivali’ başlıyor. 26 Ocak’ta başlayıp 2 Şubat’ta sona erecek festival çerçevesinde ‘Kar Festivali’de düzenlenecek.

Alışveriş Festivali başlıyor

Kepez Belediyesi’nin tarihi çarşı kültürünü yaşatmak amacıyla kurduğu Mısır Çarşısı, ‘Alışveriş Festivali’ ne ev sahipliği yapacak.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, bölgeye hareketlilik kazandırması amacıyla çarşı esnafına sözü olan Alışveriş Festivali, 26 Ocak’da başlayıp 2 Şubat’ta sona erecek. Festival süresince alışveriş yapanları sinema bileti, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bisiklet gibi birçok hediye bekliyor. Festivalde, indirimler, kampanyalar, yetişkinlere yönelik sanatsal, çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler de yer alacak.

KEPEZ'E KAR GELECEK

banner111

Kepez Belediyesi’nin Mısır Çarşısı’nda düzenleyeceği ‘Alışveriş Festivali’ çerçevesinde ‘Kar Festivali de yapılacak. 26-27 Ocak’da gerçekleştirilecek Kar Festivali de renkli görüntülere sahne olacak. Kar Festivali için Beydağları ve Saklıkent’ten 300 metre küp kar sevkiyatı yapılacak.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 14:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83