BÜYÜKŞEHİR'DE BAYRAM BEREKETİ

Büyükşehir Belediyesi hem vatandaşların hem de çalışanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kurban Bayramı öncesi yapılan maaş ve ikramiye ödemeleriyle Büyükşehir Belediye personeli iki bayram birden yapıyor. Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 100 milyon liralık ödeme ile esnafın, işçinin ve memurun yüzünü güldürdü.

BÜYÜKŞEHİR'DE BAYRAM BEREKETİ

 Her bayram öncesinde çalışanın, işçinin gerçekten bayram etmesi için maaşlarını, ikramiyelerini ve alacaklarını erken ödeyen Antalya Büyükşehir Belediyesi geleneğini bu bayramda da bozmadı. Kurban Bayramı’nın bereketinden Büyükşehir personeli de nasibini aldı. Büyükşehir Belediyesi personel ücretlerinin yanı sıra esnafın alacaklarını da ödedi.

banner111
100 MİLYON TL ÖDEME

Başkan Türel’in sözünü verdiği işçi, memur ve hizmet alım personellerinin maaş ve ikramiye ödemeleri kurban bayramı öncesi yapıldı. Yatırım müteahhitlerine 50 milyon, cari gider 15 milyon, işçi, memur maaş ve ikramiye ödemeleri 15 milyon, hizmet alım personeli maaş ödemeleri 20 milyon, olmak üzere toplam 100 milyon ödemeyi tamamladı.

İKİ BAYRAM BİRDEN

Memur ve işçilerin geçmiş dönemden kalan tüm alacaklarını ödeyerek çalışanına borcu olmayan bir belediye haline gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi personeline iki bayram birden yaşattı. Alın teri kurumadan çalışanların hakkını ödeme prensibini ilke edinmiş Antalya Büyükşehir Belediyesi, mutlu ve huzurlu, bir bayram geçirmek için çalışanlarının yine yanında yer aldı.Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 12:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83