Alanya Belediyesi'nden dil eğitimi anlaşması

Alanya Belediyesi'nden dil eğitimi anlaşması

Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile American Life Dil Okulları arasında yapılan protokolle, dil eğitimi almak isteyen Belediye personelleri ve 1. derece akrabalarına yönelik %50 indirim uygulanacak.


Uluslararası standartlarda eğitimler veren American Life Dil Okulları ile Alanya Belediyesi arasında protokol imzalandı. Bu protokol kapsamında Alanya Belediyesi bünyesinde çalışan personeller ve onların 1. derece akrabalarına (anne, baba, eş ve çocuklar) yönelik Yabancı Dil Eğitim Programları indirimli fiyatlar üzerinden sağlanacak. %80 konuşma odaklı eğitim veren American Life Dil Okulları İngilizce, Almanca, Rusça vb. birçok dilin yanısıra yabancı dil sınav odaklı eğitimler veriyor.

YÜCEL: “PERSONELLERİMİZİN DİL EĞİTİMİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ANLAŞMA”

banner111

American Life Dil Okulları Kurucusu Hüseyin Doğuş Ar ve Kurum Müdürü Seher Sezer Ar Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek protokol imzaladı. Başkan Yücel; “Kurumsallaşma adına personelimize yönelik eğitim girişimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz protokol neticesinde dil eğitimi almak ve geliştirmek isteyen iş arkadaşlarımız ve 1. derece akrabalarına yönelik tüm eğitimlerde %50 oranında indirim uygulanacak. Bunun yanısıra mesleki dil eğitimlerinde de indirim sağlanacak. Hem American Life Dil Okulları’na hem de mesai arkadaşlarım adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Belediye personellerinin, American Life Dil Okulları ile iletişime geçerek eğitim alabileceği açıklandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83