Alanya Belediyesi okulları temizledi

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 2016-2017 eğitim öğretimin yılının başlaması nedeniyle gelen talepler üzerine okulların bahçelerini ve çevrelerini temizleyerek baştan sona yıkadı.

Alanya Belediyesi okulları temizledi

 Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılına temiz ve  hijyenik bir ortamda girmelerini sağlamak için, ilçe genelinde okul bahçelerini temizleyerek hijyenik hale getirdi.

banner111
İlçe genelinde başlatılan temizlik programı ile ortaokul ve liselerin bahçeleri, toplanan atıklar ve çöplerin alınmasından sonra yıkanarak hijyenik ve temiz bir hale getirildi.
Eğitime her zaman çok yönlü desteklerini sürdürdüklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Her zaman ilçedeki okullar ve yöneticileri ile irtibat halindeyiz. Bahçe düzenlemesi ve temizlik desteğinden derslik ihtiyaçlarına kadar elimizden geldiğince okullarımıza ve dolayısıyla öğrencilerimize sahip çıkmaya özen gösteriyoruz. Bütün çalışmamız çocuklarımızın fiziki koşulları uygun, sosyal donatıları tam okullarda öğrenim görmelerini sağlamak. Okullar açılmadan başlattığımız bu çalışma programı ile de Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz öncelikli olarak talep edilen okullarda temizlik çalışması yaptı. Yeni öğretim yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2016, 18:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83