banner203

ALKÜ'de akademik personele kahvaltı programı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi akademik personeli, Rektör Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan’ın ev sahipliğinde kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

ALKÜ'de akademik personele kahvaltı programı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde (ALKÜ) akademik personele yönelik kahvaltı etkinliği düzenlendi. ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltı programına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akın, Genel Sekreter Hüseyin Er, dekanlar, daire başkanları, akademik personel ve aileleri katılım gösterdi.

banner111

Kahvaltı programında kısa bir konuşma gerçekleştiren Rektör Türkdoğan, akademik personel ve onların aileleriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Kahvaltı programlarının hem tanışıp kaynaşma noktasında hem de farklı bir ortamda bir araya gelmenin samimi bir hava oluşturmasında etkili olacağını ifade eden Rektör Türkdoğan, “Bu üniversite öncelikle öğrencilerimizin. Onları geleceğe daha iyi hazırlamamız için birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Geçirdiğimiz süre boyunca sizlere kapımızın her zaman açık olduğunu hepiniz görmüşsünüzdür. Bizlerin bir aile olduğunu, sizlerle istişarelere her zaman açık olduğumu belirtmek istiyorum. Üniversitemizin sesinin daha gür çıkması için siz değerli akademisyenlerimizin akademik çalışmalara daha da ağırlık vermesini ve bu anlamda sizlerin her zaman yanınızda olacağımızı belirtmek istiyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83