GEÇİCİ REKTÖRLÜK BİNASI BULUNDU

Alaaddin Keykubat üniversitesi geçici rektörlük binası için eski Konaklı Belediyesi'nin bulunduğu şimdiki Eğitim Fakültesi binası tercih edildi.

GEÇİCİ REKTÖRLÜK BİNASI BULUNDU
Bugün Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ile mevcut binada incelemelerde bulunan Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Teoman Kulaksız, yeni rektörlük binası yapılana kadar Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi geçici rektörlük ofisinin Konaklı Eğitim Fakültesinde görev yapacağını söyledi.
Halen Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nin geçici Rektörü'nün Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof Dr İsrafil Kurtcephe olduğunu hatırlatan Kulaksız, çalışmalarında ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'den büyük destek gördüklerine işaret etti.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nin yeni rektörünün önümüzdeki hafta belli olacağını ve hemen iş başı yapacağını söyledi.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, üniversitenin bir an önce tüm birimleriyleharekete geçmesine olanak tanımak amacıyla çalışmalarını büyük bir hızla sürdürdüklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 17:32

Burak Oztunc

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83