Müjdeyi Toklu verdi! Alanya iki fakülte daha kazandı

Müjdeyi Toklu verdi! Alanya iki fakülte daha kazandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlanan kararda, Alanya Üniversitesinde İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi kurulmasına karar verildiği bildirildi. Müjdeli haberi AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu duyurdu.

Toklu yapmış olduğu açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlanan, Alanya Üniversitemize iki yeni Fakülte kazandırılmasının sevincini yaşıyoruz. 

banner111

Sayın Cumhurbaşkanımızın imzaladığı karar ile Alanya Üniversitesimize İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi kurulması kararı verilmiştir. Alanya'mızı eğitim alanında daha da ileriye taşımak, geliştirmek için çalışacağız. 

Bu önemli kararın alınmasında başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn. Mevlüt Çavuşoğlu'na, Milletvekillerimize ve emeği bulunan herkese teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83