banner203

Müsiad’tan eğitim camiasına başarı mesajı

Yeni eğitim-öğretim dönemi için MÜSİAD Alanya Şubesi Eğitim Sorumlusu Hasan Ahlatçı, öğrencilere ve öğretmenlere başarı dileğinde bulundu.  

Müsiad’tan eğitim camiasına başarı mesajı

2023-2024 eğitim öğretim döneminin ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim diyen Hasan Ahlatçı “İlköğretim Haftasını kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum” dedi. 

‘BİRLİKTE BAŞARILI OLURUZ’

‘Amaç; hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen nesil yeriştirmek diyen Ahlatçı, “Eğitimden aldığı güçle yoğun rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayabilen, bağımsız düşünebilen ve sorgulayan bireyler yetiştirmemiz gerekir. Bir öğretmen, idareci veya anne-baba  tek başına bütün olumsuzlukları ortadan kaldırması düşünülemez. Bizler  ancak bir araya gelirsek olumlu neticeler elde edebiliriz” temennisinde bulundu. 

‘BİLGİ VE AHLAR BİRLİKTE DEĞERLİDİR’

Ahlatçı, “Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza bilginin ancak ahlak ile bir araya geldiğinde faydalı olduğunu tekrar hatırlatmalıyız. Ahlaklı nesiller yetiştirmek ancak fedakar eğitimciler ile mümkündür. Bu konuda en önemli görev eğitimcilere düşmektedir” diyerek öğretmenliğin önemine vurgu yaptı.  

‘CEFAKAR EĞİTİMCİLERİMİZİ ANIYORUM’

banner111

‘Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakarca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yad ediyorum’ diyerek eğitim ve müreffeh bir gelecek uğruna mücadele edenleride unutmayan Ahlatçı, eğitim öğretim hizmetlerinde katkısı olan her bireye ve öğrencilere başarı dolu yıl diledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83