OKULLAR EĞİTİME HAZIR

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er yaz döneminde yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Er, 80 okulda tadilat ve tamir çalışmaları yaptıklarını söyledi.

OKULLAR EĞİTİME HAZIR
2014-2015 eğitim öğretim yılının sonlamasının ardından hiç ara vermeden bir sonraki yılın hazırlıklarına başlanmıştı. Öğrencilerin yaz tatilende olduğu bu süreçte okullar eğitim öğretim yılına hazırlanmışlardı. 

Okulların açılmasına kısa bir süre kala Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Alanya'daki tüm okulların eğitime hazır olduğunu belirten Er, "2015/2016 eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmalarımızı Sayın Kaymakamımızın önderliğinde yöneticilerimiz ve tüm birim çalışanlarımızla yılmadan hatta tatil bile yapmadan yoğun bir şekilde tamamlamaya çalıştık. Okullarımızın daha modern yaşam alanları olabilmesi için 80'in üzerinde okulumuzda tamir ve tadilat yaptık. Tüm okullarımızı tek tek denetledik. İlçemiz genelinde yapmış olduğumuz çalışmalarla okullarımıza 30 civarında derslik kazandırdık. Bu süreçte bize destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey Alanya ve öğrencilerimiz için" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 17:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83