Rüzgar Gülü Kreşi, Kumsal'ın Gökyüzü Macerası ile renkleniyor

Rüzgar Gülü Kreşi, Kumsal'ın Gökyüzü Macerası ile renkleniyor

RüzgarGülü Kreşi, çocukların hayal güçlerini ve okuma alışkanlıklarını desteklemek amacıyla unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Kreş, ünlü yazar Ezgi Yavuzer Kuyumcu hanımefendi ile "Kumsal'ın Gökyüzü Macerası" adlı kitabın söyleşisi ve imza gününü gerçekleştirdi.

banner111


Etkinlikte, çocuklarımızın çok sevdiği kitapla buluşması ve yazarlarıyla tanışması için özel bir platform oluşturuldu. Ezgi Yavuzer Kuyumcu hanımefendi, katılımcılara kitabının hikayesini ve yazarlık serüvenini anlatırken, çocuklarımız da hayal dünyalarını serbest bıraktı.

Kreş Kurucu Müdürü’ Demet Gömeç’’Bizler ve çocuklarımız için unutulmayacak bir etkinlikti.Çocuklarımızın hepsi pırıl pırıl bir hayal dünyasına sahip ve bizler çocuklarımızın hayal dünyasının en üst seviyelerini keşfetmeleri için bu tür etkinliklere çok önem veriyoruz.Çocuklarımızın çok sevdiği Kumsal'ın Gökyüzü Macerası kitabı ve yazarıyla böyle bir etkinliğe imza atmak,unutulmayacak bir anı olarak hep kalıcı olması çok anlamlı.Kıymetli Yazarımız Ezgi Yavuzer Kuyumcu hanımefendiye çok teşekkür ederiz’’diyerek RüzgarGülü kreş’in ilerdeki proje ve etkinliklerinin spoilerını vermiş oldu.
Kitabın imza günü kısmında ise her bir çocuğumuza özel olarak imzalanan kitaplar hediye edildi. Bu anlamlı hediye, çocuklarımızın okuma alışkanlıklarını desteklemenin yanı sıra, unutulmayacak bir anı olarak da rüzgargülü kreş ile hep akılda kalacak bir adım oldu.
Etkinliğin en keyifli anlarından biri ise, yazarın çocuklara kitabını kendi sesinden okumasıydı. Ezgi Yavuzer Kuyumcu hanımefendi, çocukları hikayenin büyülü dünyasına davet ederken, onlara unutulmaz bir deneyim yaşattı.
Etkinlik sonrası düzenlenen dans atölyesi ve sohbet bölümünde ise çocuklarımızı bir araya getirerek keyifli bir zaman geçirmelerini sağladı. Şarkılar eşliğinde dans eden çocuklarımız, yazarlarıyla ve birbirleriyle olan bağlarını güçlendirdiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83