banner203

THK’dan sertifikalı kurs

THK Alanya Şubesi  ALKÜ’de ikinci kez düzenlediği model uçak kursunu başlattı.Kursta öğrencilerle bir araya gelen THK Alanya ŞubeBaşkanı Emine Keyaoğlu, havacılıkla ilgili diğer kursların da sertifikalı olarak verileceğini aktardı.

THK’dan sertifikalı kurs

Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şubesi,  Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)  Spor Bilimleri Fakültesi’nde Hava ve Doğa Sporları Topluluğu ile ikinci kez model uçak kursu başlattı. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Recep Aykut ve birçok fakülteden katılan öğrenciler bu kursta bir araya geldi. Kursa toplamda 25 öğrenci katıldı. Kursu yakından takip eden Spor Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Yasemin Yalçın ve THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu öğrencilerle tanışıp,sohbet gerçekleştirdi. Model uçak kursuna katılan öğrenciler başkan Emine Keyaoğlu’na memnuniyetlerini dile getirdi.

KURSU BİTİREN SERTİFİKA ALIYOR

banner111

Keyaoğlu Alanya Posta Medya’ya yaptığı açıklamada, “ Öğrencilerimize THK olarak elimizden geldiğince bir şeyler katmaya çalışıyoruz. Havacılıkla ilgili verdiğimiz kurslarda öğrenciler sertifikalar da alabiliyor. Diğer kurslarımızı d ayakın zamanda başlatacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.