banner203

TOBB Başkanı’ndan Alanya’ya okul müjdesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından düzenlenen “ATSO Cumhuriyet’in 100. Yılı Ödül Töreni”nde yaptığı konuşmada, Antalya’nın Türkiye ve ülke ekonomisi için çok önemli bir kent olduğunu söyledi.

TOBB Başkanı’ndan Alanya’ya okul müjdesi

Antalya’nın ülke ekonomisine ciddi katkı sağladığına işaret eden Hisarcıklıoğlu, “Antalya, ekonomide imza attığı müthiş başarı hikayesiyle Türkiye ekonomisindeki dönüşümün de simgesi oldu. Sadece Türkiye’nin değil, tüm Akdeniz’i içine alan bu büyük coğrafyanın parlayan yıldızı ve marka şehri haline geldi.” dedi.

Hisarcıklıoğlu, ATSO’da geçmiş dönemde ve bugün görev yapan herkese teşekkür etti. TOBB olarak daha önce Antalya’ya Fen Lisesi kazandırdıklarını anımsatan Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanlarının talebi doğrultusunda Alanya, Manavgat ve Kumluca’ya da birer okul yapma kararı aldıklarını bildirdi.

banner111

uyurduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, kentin meyve, sebze, seracılık, çiçekçilikte lider konumda olduğunu, yat üretiminde dünya markası haline geldiğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2023, 13:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83