banner203

Alaiye Doğal Kaynak Suyu Üretim Tesisi açılıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in vizyon projeleri arasında yer alan Alaiye Doğal Kaynak Suyu Üretim Tesisi için 3 Kasım Cuma (yarın) günü resmi açılış töreni düzenlenecek. Başkan Yücel, tüm Alanya halkını açılış törenine davet etti.

Alaiye Doğal Kaynak Suyu Üretim Tesisi açılıyor

Hayata geçirdiği projelerle Alanya’nın çehresini değiştiren, Alanya Belediyesi’ni üreten, ürettikçe güçlenen ve kendi kendine yeten bir belediye haline getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in vizyon projeleri arasında yer alan Alaiye Doğal Kaynak Suyu Üretim Tesisi için, 3 Kasım Cuma (yarın) günü saat 16.00’da Okurcalar Mahallesi’ndeki üretim yerinde resmi açılış töreni düzenlenecek.

“ALAİYE SU TESİSİMİZİN AÇILIŞINA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

banner111

Alanya’ya böylesine önemli bir tesisi kazandırmaktan dolayı gururlu ve mutlu olduklarını belirterek düzenlenecek açılış törenine tüm Alanya halkını davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Adıyla, tadıyla Alanya’nın değeri olan, yerli ve milli bir marka oluşturup bunu ilklerin şehri, turizmin, tarımın ve ticaretin başkenti Alanya’mıza kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz. Alanya’nın markasını, Alanyalılara hediye etmek için tüm vatandaşlarımızı açılış törenimize davet ediyorum” diye konuştu.

ALAİYE DOĞAL KAYNAK SUYU HEM KALİTELİ HEM UCUZ

Yaklaşık 4 yıllık bir emekle Okurcalar Mahallesi Alarahan Karaöz Mevkii’nde inşa edilen dev tesisin saatte 2 bin adet 19 lt’lik damacana, 30 bin adet bardak su imal etme kapasitesi bulunuyor. Tesiste üretilen sular, piyasa fiyatının yüzde 50 altında bir rakamla bayilerde satışa sunuluyor. Damacana sular 35 TL ile raflarda yerlerini aldı. Dileyen vatandaşlar, 444 02 78 No’lu hattan abone olup, sipariş verebilir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83