5. Alanya Fıshıng Tournament yapıldı

Türkiye de yapılan en büyük balıkçılık organizasyonlarından olan 5. Alanya Fishing Tournament Yarışması 29-30 Ekim tarihlerinde Alanya Marina’ da yapıldı. Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 tekne 300 sporcunun katılımıyla yarışma tamamlandı.

5. Alanya Fıshıng Tournament yapıldı

İki gün boyunca gerçekleştirilen yarışlarda en büyük balık birinci Mustafa Veshahi, ikinci Sea Sider takımı, üçüncü Master Team oldu. En çok balık tutma yarışında birinci Team Uyaz, ikinci Tintin Fish ve üçüncü 7 Numara Yeyinti oldu. Cumhuriyet Özel ödülünü kazanan takım ise Ryebi Team oldu. Jüri Özel ödülünün sahibi Nehir Çimen ve Asutay Bilgiç oldu. Dereceye giren takımlara ödülleri organizasyon yetkilileri tarafından verildi.

banner111

Alanya Sportif Olta Balıkçıları Derneği Başkanı Hakan Kalaycı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’ e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Ödül töreninde konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Anlamlı günde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında şehrimize renk kattınız. Tüm sporcuları tebrik ediyorum. Organizasyonun her yıl güçlenerek daha etkili bir şekilde devam edeceğine inanıyorum. Başladığımız zamandan bu yana sizleri takip ediyorum, hep birlikteyiz. Bu zamana kadar büyük yol katledildi. Dernek başkanımıza, yönetimine ve tüm sporculara teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2023, 12:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83