AK Parti Alanya'nın Genel Merkez çıkarması

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi, AK Parti Genel Merkezini ziyaret etti. 

AK Parti Alanya'nın Genel Merkez çıkarması

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Teşkilatı bugün AK Parti Genel Merkezine çıkarma yaptı. Başkan Tavlı ve beraberinde ki heyet Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile bir araya geldi. Başkan Tavlı Erkan Kandemir ile görüşmesinin ardından Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de görüşme yaptı. Tavlı; "Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'i, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz Sn. Mustafa Köse ve MKYK Üyemiz Sn. Kuddusi Müftüoğlu ile beraber ziyaret ettik. Gündemimiz Alanya!" paylaşımında bulundu.

banner111

Genel Merkez ziyaretinin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde önceki dönem Dışişleri Bakanı, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya gelen Başkan Tavlı ve beraberindeki heyet, Alanya gündemini değerlendirip Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Tavlı, Bakan Çavuşoğlu'na teşekkür ederek, "Alanya'mızın evladı, gururumuz Sn. Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nu Teşkilatımızla birlikte ziyaret ettik. Bizleri her zamanki gibi ilgi ve alakayla karşılayan Sayın Bakanımızla Alanya'mızı konuştuk ve Teşkilat çalışmalarımız hakkında bilgi aktardık. Sayın Bakanımızın tüm hemşehrilerimize selamları var.

Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Milletvekillerimize bizleri Ankara'da en iyi şekilde ağırladıkları için teşekkür ediyorum." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83