banner203

Ak Parti sahaya indi

Ak Parti sahaya indi

Mustafa Toklu'nun liderliğindeki Alanya AK Parti, tüm kademeleri ile sahaya inip, seçmene 20 yılda Alanya, Antalya ve Türkiye'de inşa edilen eserleri anlatıyor. Seçmene 14 Mayıs seçiminin önemini de anlatan AK Parti, Türkiye yüzyılı içinde oy istiyor

banner111

Türkiye'de 20 yıllık iktidarı döneminde Alanya'ya sağlıktan eğitime, spordan ulaşıma kadar çok önemli eserler kazandıran AK Parti, 14 Mayıs öncesi tam kadro sahaya indi. İlçe Başkanlığını Yüksek Mimar Mustafa Toklu'nun yaptığı AK Parti, 14 Mayıs seçimi için ilk etapta oluşturduğu 22 ayrı grup ile Okurcalar'dan, Aydap'a, Alanya merkezden toroslara kadar şehirde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamaya özen gösteriyor. 
20 YILDA SAYISIZ ESERLER KAZANDIRDIK"
Partinin 20 yılda Alanya, Antalya ve Türkiye'de yapılan sayısız eserleri anlatan AK Parti'nin Alanya'daki çalışma ekibi, 14 Mayıs'ın Türkiye için çok önemli bir seçim olduğunu da anlatmayı ihmal etmiyor. 14 Mayıs seçiminin ülkenin geleceği açısından önem arz ettiğini söyleyen İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "Alanyamız ve Türkiyemize 20 yıllık iktidarımızda sayısız eserler kazandırdık" dedi. 
"DOĞRU ZAMANDA DOĞRU ADAM"
14 Mayıs'a kadar şehirde her ev ve işyerine uğrayıp, her seçmenin elini sıkmaya özen göstereceklerini de söyeyen Başkan Toklu, "Türkiye yüzyılı çok önemli. Böylesi önemli ve anlamlı bir dönemde Türkiye'nin yarınları içinde seçimde doğru karar vermemiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi Alanya seçmeninin doğru zamanda doğru adama oy vereceğine yürekten inanıyorum. Biz hemşehrilerimize güveniyoruz, 14 Mayıs'ta her zaman yanlarında olan, dertlerine derman olan Cumhurbaşkanımızı tercih edeceklerinden de hiç şüphemiz yok" diye konuştu.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83