Alaaddin Işık’tan Alanya halkına söz

Alaaddin Işık’tan Alanya halkına söz

Cumhur İttifakı’nın adayı Adem Murat Yücel’in hazırladığı 37 kişilik Belediye Meclisi listesinde yer alan Ak Parti’nin sevilen ve başarılı ismi Alaaddin Işık, Başkan Yücel ve Tütüncü ile 31 Mart seçimini zaferle taçlandırma sözü verdi.

Kendi sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Cumhur İttifakı’nın Belediye Meclisi Üyesi Adayı Alaaddin Işık, şunları söyledi:

banner111

“2014 yılı itibariyle Ak Parti Alanya teşkilatında başlayan siyasi hayatımda bir çok görevde yer almanın gururunu her zaman hissettim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın ve teşkilatımızın emrinde Alanya’ya hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğim. Hep beraber 31 Mart yere seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı zaferle taçlandırıp, Alanya’da Adem Murat Yücel, Antalya’da Hakan Tütüncü ile şehrimizin altın çağını başlatacağız. Bu önemli görevi bize layık gören başta önceki dönem Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na, İl Başkanımız Ali Çetin’e, milletvekillerimize, İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı’ya, geçmiş dönem ilçe başkanlarıma, dava arkadaşlarıma, kıymetli halkımıza şükranlarımı sunarım. Bizim davamızda birlik, beraberlik ve kardeşlik var. Bizim davamızda hizmet var. Rabbim, şehrimize ve vatanımıza her daim güzel hizmetler etmeyi nasip etsin.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83