banner203

Alanya Belediyesi'nin kış hazırlıkları kırsalda ve merkezde devam ediyor

Alanya Belediyesi, kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için yağmur suyu drenaj ve yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Alanya Belediyesi'nin kış hazırlıkları kırsalda ve merkezde devam ediyor

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşan kış ayları öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kış hazırlıkları kapsamında Elikesik Yoremece Yaylası, Büyükpınar, Sapadere, Özvadi ve Yeşilöz Mahallelerinde yol genişletme, altyapı ve asfalt çalışmaları başladı. Alanya Belediyesi ekipleri ayrıca, her mahallede periyodik olarak uyguladığı alt yapı çalışmalarına Oba Karakocalı’nın ardından kırsal mahallelerde başlattı.

banner111

BAŞKAN YÜCEL; “ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Özellikle kırsal bölgelerde yol ve altyapı sorununu kökten çözmeyi hedefleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, talimatlarını da bu yönde vermeye devam ediyor. Alanya’nın her bölgesinin çok hızlı bir gelişme içerisinde olduğuna vurgu yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Vatandaşlarımızı yol ve altyapı noktasında hızlı, etkin hizmetle buluşturmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 16:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83