banner203

Alanya Belediyesi'nin sünnet hizmetleri devam ediyor

Alanya Belediyesi’nin Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde düzenlediği ücretsiz sünnet hizmetleri devam ediyor. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, çocukların kirveliğini yaparken çeşitli hediyeler verdi.

Alanya Belediyesi'nin sünnet hizmetleri devam ediyor

banner111

Alanya Belediyesi’nin Geleneksel olarak gerçekleştirdiği sünnet organizasyonları, Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde yapılmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi sağlık ekipleri ve uzman personel tarafından yapılan programda 99 çocuk sünnet edildi.

SÜNNET HİZMETİ HİJYENİK ORTAMDA BAŞLADI

Sünnet organizasyonuna Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüseyin Doğan, aileler ve çocukları katıldı. Belediye’ye başvurarak kayıt yaptıran ailelerin gelmesiyle birlikte sünnet programı dua töreni ile başladı. Aileler ve çocuklar, Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde uzman sağlık personelleri tarafından, hijyenik ortamda, sağlık kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen sünnet hizmetinden sırayla yararlandı.

ÇOCUKLARIN KİRVELİĞİNİ BAŞKAN YÜCEL YAPTI

Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde düzenlenen organizasyona katılan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, çocukların kirveliğini yaparken ailelerin bu mutlu gününe ortak oldu. Başkan Yücel, sünnet olan çocuklara oyuncak araba, sünnet kıyafetli ve çerçeveli hatıra fotoğrafı hediye etti.

YÜCEL: “226 ÇOCUĞUMUZ HİZMETİMİZDEN FAYDALANDI”

Çocuklara kirvelik yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz tatilinin başlamasıyla birlikte periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz sünnet organizasyonlarımız devam ediyor. 99 çocuğumuzun müracaatı vardı. Bilindiği gibi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz yıl içerisinde bu organizasyonu periyodik olarak devam ettiriyor. Kentimizde bulunan her çocuğumuza yetişebilecek imkanımız var. Belediyemize müracaat eden her çocuğumuzun sünnet organizasyonunu burada yapıyoruz. Bu yıl içerisinde 226 çocuğumuzu sünnet ettirmiş olduk. Bundan sonra da hem Ağustos hem de Temmuz ayı içerisinde okullar açılmadan müracaat eden tüm çocuklarımızın sünnetlerini burada yapmış olacağız. Tüm ailelerimize çocuklarının mürüvvetlerini de görmek nasip olsun. Sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler diliyorum.” 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2022, 02:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83