Alanya'da kurum amirleri ''İyi ki Varsın Eren'' dedi

Alanya’da görev yapan kurum amirleri, Karakol Amir ve komutanları ile özel harekat polisleri Alanya Kaymakamlığı organizasyonuyla “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filmini izledi.

Alanya'da kurum amirleri ''İyi ki Varsın Eren'' dedi

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerle Mehmetçiğin girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer, Kurum amirleri ve çalışanları tarafından hep birlikte izlendi.

Film sonrası duygularını dile getiren Kaymakam Ürkmezer “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Sinema filmini ilçemizdeki öğrenciler de izliyor. Biz de bugün tüm kurum amirlerimiz, jandarma ve emniyet amir ve komutanlarımız ve özel harekat polislerimiz ile birlikte teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen evladımız Eren Bülbül ile Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in hayatının anlatıldığı filmi izledik ve çok duygulandık. Vatanımız için Şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’in göstermiş olduğu kahramanlık hepimize örnek olmalıdır. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi.

banner111

Ayrıca film sonrası Kurum Amirleri ve Kurum çalışanları İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan aşı standında covid aşısı yaptırdılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.