Alanya katliama dur demek için toplanıyor

Alanya katliama dur demek için toplanıyor

Alanya'da katliama karşı ses vermek için bir araya gelen Alanya dayanışma platformu, 23 Aralık Dünya Şehit Çocuklar Günü'nde, Filistin başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında işgal ve terör nedeniyle hayatını kaybeden çocuk şehitleri anmak için "Katliama Dur De, Çocuklar Meydanlarda" adlı bir etkinlik düzenliyor.

Etkinlik, cumartesi günü Alanya Anıt Önü'nde 11.00-17.00 saatleri arasında yapılacak. Alanya dayanışma platformu dönem başkanı Ersin Kaplan, etkinlikte çocuk şehitlerden Rim'in doğum gününün de kutlanacağını ve çocuklara oyuncak dağıtılacağını söyledi.

banner111

Kaplan, "Çocuklarımızın geleceği için, işgal ve teröre karşı duruşumuzu göstermek için, şehit çocuklarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek için, bu etkinliğe katılalım. Çocuklarımızla birlikte meydanlarda olalım. Katliama dur diyelim. Bir sözde sen söyle bir oyuncak getir." çağrısında bulundu.

Alanya dayanışma platformu dönem başkanı Ersin Kaplan ayrıca etkinlikte toplanan oyuncakların depremzede çocuklara gönderileceğini de ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83