Alanya Kaymakamlığı Ramazan Bayramı'nda ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadı

Alanya Kaymakamlığı Ramazan Bayramı'nda ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadı

Alanya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile Ramazan Ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmadı.

banner111

Kaymakam Ürkmezer başkanlığında yapılan Alanya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Toplantısında; Ramazan ayında Alanya’da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ve yönelik yapılacak olan yardımlar değerlendirilerek vatandaşlarımızın ihtiyaçları belirlenmişti. Yapılan değerlendirmeler ve belirlenen ihtiyaçlar sonucunda ilçemizde ikamet eden 1.867 aileye nakdi yardım, 500 aileye ayni gıda yardımı olmak üzere toplam 3.147.334,83 TL’lik destek sağlanmıştır.

Konuyla ilgili olarak konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer “ Kardeşlik, birlik beraberlik ve manevi duyguların yoğun yaşandığı Mübarek Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda SYDV Vakfımız aracılığıyla 1.867 aileye nakdi yardım, 500 aileye ayni gıda yardımı olmak üzere toplam 3.147.334,83 TL’lik destek sağladık. Devletimizin imkanlarını vatandaşlarımız için herzaman seferber edip yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83