banner203

Alanya'nın yöresel ürünleri ALTSO öncülüğünde tanıtılacak

“12. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı” 02 - 05 Kasım 2023 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarda, ALTSO öncülüğünde Alanya’nın yöresel ürünleri de tanıtılacak. 

Alanya'nın yöresel ürünleri ALTSO öncülüğünde tanıtılacak

banner111

Bu yıl on ikincisi düzenlenecek olan YÖREX- Yöresel Ürünler Fuarında, ALTSO öncülüğünde Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği, Alanya Ziraat Odası, Alanya Sanayici İşadamları Derneği, Alanya Avokado Üreticileri Birliği, Alanya Muz Üreticileri Birliği destekleriyle açılacak olan standımızda Alanya’mızın coğrafi işaretleri, tropikal ürünlerimiz, kültürel ve sanatsal değerlerimiz bir kez daha vitrine çıkacak.
 
Alanya standında ALTSO’nun coğrafi işaretini Alanya’mıza kazandırdığı Alanya Avokadosu, Alanya Yenidünyası, Alanya Muzu’nun yanı sıra Alanya İpek Dokuma Ürünleri ve El Sanatları, Muz Lifinden Ürünler, Keçiboynuzu, Tropikal Meyveler gibi Alanya’ya özgü ve Alanya’da üretilen ürünler sergilenerek tanıtımı yapılacak.

Anadolu’nun her bölgesinden yerel üretici ve firmaları ulusal ve uluslararası market zincirleri ve e-ticaret siteleri ile buluşturacak olan YÖREX Fuarı, 02-05 Kasım 2023 tarihleri arasında saat 10:00-20:30 arası ücretsiz olarak ziyaret edilebilecektir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83