Alanya’da 6’lı masa ikinci kez toplandı

Alanya’daki 6’lı Masayı oluşturan siyasi partilerin ilçe başkanları ikinci kez bir araya geldi. Toplantıya ev sahipliği yapan DEVA Partisi İlçe Başkanı Ahmet Çakan, “14 Mayıs gecesi hep birlikte bir tarih yazacağız. Bu tarihle beraber ülkemizi aydınlığa kavuşturacağız” dedi.

Alanya’da 6’lı masa ikinci kez toplandı

Alanya’daki 6’lı Masa’yı oluşturan siyasi partilerin ilçe başkanları kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Tepe Mahallesi’ndeki bir restoranda DEVA Partisi İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Şefik Bahçe, DEVA Partisi İlçe Başkanı Ahmet Çakan, SP İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mevlüt Çakan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Hilmi Lök katıldılar. 
 

“ORTAK AKILLA HAREKET EDİYORUZ”

banner111

Toplantının ardından açıklama yapan DEVA Partisi İlçe Başkanı Ahmet Çakan, ilçedeki 6’lı Masa’yı oluşturan partiler olarak ikinci kez toplandıklarını ve her hafta ayrı bir siyasi parti başkanının ev sahipliğinde bir araya geleceklerini söyledi. Çakan, “Biz 6 siyasi parti olarak ülkenin yarınları için bir araya geldik. Bu çalışmalarımıza ortak mutabakat metni doğrultusunda devam edeceğiz. Cumhurbaşkanı adayımız ortak mutabakat metni doğrultusunda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Hem kendisine hem de milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın da dediği gibi biz birleşe birleşe kazanacağız. Çünkü biz demokrasiye inanan insanlarız. Şu an ülkemizi içinde bulunduğu zorluklardan, buhrandan, karamsarlıktan aydınlığa çıkaracak olan ortak akıldır. Biz ortak akılla hareket ediyoruz. Seçim gecesi, 14 Mayıs gecesi hep birlikte bir tarih yazacağız. Bu tarihle beraber ülkemizi aydınlığa kavuşturacağız. Bunu birleşe birleşe her bir kesimin oylarına talip olarak yapacağımız faaliyetler çerçevesinde başaracağız. Ben tekrar Kılıçdaroğlu’nun adaylığının hayırlı olmasını, ülkemize, milletimize yararlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83