Alanya’da Mevlüt Demir iki partinin ortak adayı

Alanya’da Mevlüt Demir iki partinin ortak adayı

Gelecek Partisi ve Saadet Partisi’nin ortak Alanya Belediye Başkan adayı olan Mevlüt Demir, “Şehrimizin geleceği, yarınlarımızın evlatları için sahada çalışıp, yerelde kazanacağız” dedi.

Yerel seçim öncesi Alanya’da adayını ilk açıklayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu oldu. Partisinin eski İl Başkanı olan emekli emniyet müdürü Mevlüt Demir’i Alanya Belediye Başkan adayı olarak kamuoyuna ilan eden Davutoğlu, Saadet Partisi ile Ankara’da kurulan ittifakın yerelde de devam edeceğini açıkladı. Davutoğlu’nun adaylığını açıkladığı Demir, Saadet Partisi İl ve İlçe Başkanları ile Antalya’da buluşup, yerel seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

banner111

Daha sonra Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile buluşup seçim sürecinde izlenecek yol haritasını belirleyen Demir, Alanya seçmenini ziyaret edip hem projelerinden söz ediyor, hem de vatandaşların gönlünü alıyor. Alanya’nın daha yaşanabilir bir kent olması için projelerinin kazır olduğunu söyleyen Demir, “Şehrimizin geleceği, yarınlarımızın evlatları için sahada çalışıp, sandıkta kazanacağız. Herkesi kucaklayacak, kimseyi ötekileştirmeyeceğiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83