Alanyalı esnafa müjde geldi

Alanyalı esnafa müjde geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Alanya'daki esnafları da ilgilendiren bir haber geldi. Erdoğan, küçük esnafın prim ödeme gün sayısının SGK'lılarla eşitlenerek 7 bin 200 güne indirileceğini söyledi. Erdoğan ''Bu çalışmadan 1 milyon küçük esnaf faydalanacak." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu.

banner111

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''14 MAYIS DEMOKRASİ ŞÖLENİMİZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN''

"Bizim kumaşımız milletimizin kumaşıdır, bizim hamurumuzu milletimiz karmıştır. Bizim aşkımız milletimizin aşkıdır. 2002'den beri tüm mücadeleleri beraber verdik. 15 Temmuz'da milli iradeyi beraber savunduk. PKK'ya gereken cevabı 14 Mayıs'ta veriyor muyuz? 14 Mayıs demokrasi şölenimiz şimdiden hayırlı olsun. Elini vicdanına koyan herkes hizmet aşkımızı takdir ediyor. Donanmamızın amiral gemisi TCG Anadolu'yu ordumuza teslim ettik. İstanbul'da yüzlerce kişi TCG Anadolu'yu gezdi. Şu anda İzmir'de yüzlerce kişi TCG Anadolu'yu geziyor. Bay Bay Kemal'in Kayseri'de Katarlılara sattılar yalanını attığı fabriklada yeni nesil Fırtına otüslerini ve Altay tankını ürettik. Adamın işi gücü yalan. Bu hafta başında milli muharip uçağımız KAAN'ı hangardan çıkardık. Karadeniz doğalgazını milletimizin evine kadar getirdik. Faturalar gelmiştir bu ay doğalgaz ücretsiz. Kayserili kardeşimi 1 sene boyunca da 25 metreküp doğalgazı ücretsiz kullanacak. Etrafımızda doğalgaz ve petrol fışkırırken yıllarca bundan mahrum kaldık. Yüz milyarlarca doları yabancılara ödedik. Bu para milletimizin cebinde kalacak. Aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Sapkın akımlar karşısında aile kurumunu güçlendireceğiz.

KÜÇÜK ESNAFIN PRİM GÜNÜ DÜŞÜYOR

Cudi Gabar'dan da müjdeli haber aldık. Günlük 100 bin varil üretim kapasitesine sahip petrol rezervi bulduk. Kuyumuza bölücü örgütün alçakça katlettiği şehit öğretmenimiz Aybüke Yalçın'ın ismini verdik. Gabar'daki petrolümüz de Kayseri'nin dillere destan üzüm pekmezi kıvamında. İşte bu kalitedir. Çok temiz ülkemizin günlük ihtiyacının 10'da 1'ini karşılayacak. Buradan bakkal pazarcı gibi küçük esnaflarımıza müjde vermek istiyorum. Küçük esnafımızın prim ödeme gün sayısını SGK'lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Bu çalışmadan 1 milyon küçük esnaf faydalanacak." 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83