Alanyalı milli motosikletçi korkuttu

Alanyalı milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun da aralarında bulunduğu bir grup, Akdağ mevkisinde mahsur kaldıkları ihbarı üzerine gerçekleştirilen arama çalışmalarının ardından gruba ulaşıldı.

Alanyalı milli motosikletçi korkuttu

Off-Road araçlarıyla kar havası almaya gittiklerini belirten Toprak Razgatlıoğlu, “Yanlış anlaşılma oldu” diye konuştu. Razgatlıoğlu açıklamasında, “Gökbel’e gidelim” dediklerini belirtti. Ancak beklenmeyen bir durumla karşılaştıklarını ifade eden Razgatlıoğlu, “Normalde biz mangal yakmaya çıkmıştık yaylaya. Gökbel’e gidelim dedik, 

banner111


kar olduğu için özellikel oraya gittik. Kar havası olsun diye. Arkadaşlarımla ağabeylerimle eğlenmeye gittim. Tabii ki orada beklemediğim bir şey oldu. Aslında riskli bir şey yoktu. Boş bir alanda karda arabalar saplandı kaldı. Daha sonrasında da biz çeken bölgeye ulaştık. Çeken bölgede de arkadaşlarımıza haber verdik. ‘Vinçli bir araçla gelin, araçları çekelim, daha sonrasında da Alanya’ya inelim’ diye. 


Tabii ki de bu biraz uzun sürdü. Yukarıda yaklaşık 2 saat sürüyor. Daha sonrasında tabii aşağı inerken, telefonlarım çaldı. Mesajları gördük. Buradan herkese çok teşekkür ediyorum. Bizler için seferber olan herkese teşekkür ediyorum. Yanlış anlaşılmaydı diyebiliriz. Ama tekrardan teşekkür ediyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83