banner203

Alanya’yı birleştirdi

Alanya'nın her sorun ve talebini ortak akıl ile çözme sözü veren ALTSO Başkanı Erdem, oda başkanlarından sonra ilçedeki siyasi parti başkanlarını da topladı.

Alanya’yı birleştirdi

Alanya’da ayrıştıran değil, bütünleştiren bir misyon üstlenen ALTSO Başkanı Eray Erdem, ilçede Meslek Odası Başkanları ile dernek başkanlarından sonra, dün de siyasi partilerin ilçe başkanları ile Oda Hizmet Binası’nda buluşturdu. Başkan Erdem’in ev sahipliğindeki Alanya zirvesine AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, MHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir, İYİ Parti İlçe Başkan Vekili İbrahim Çelik, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, Gelecek Partisi İlçe Başkan Vekili Adem Kaya, Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Mehmet Uğur, Deva Partisi İlçe Başkanı Umut Özkan ile Anavatan Partisi İlçe Başkanı Sadri Bayat katıldı.

banner111

“TEK BİR ALANYAMIZ VAR”

Alanya’nın sorun ve taleplerini her zaman ‘Ortak Akıl ve Güç Birliği’ vizyonu ile çözülmesi gerektiğine inandıklarını ifade eden ALTSO Başkanı Eray Erdem şunları söyledi: “Herkesin ayrı siyasi görüşü olsa bile ‘Tek Bir Alanya’mız Var’ felsefesi ile tertiplediğimiz toplantımızda; bugüne kadar her alanda uyum içerisinde çalıştığımız ilçe başkanlarımızla Alanya’mızın sorun ve taleplerinin derlenmesi, güç birliği içinde hareket edilmesi gibi konularda ortak irademizi koyduk.

“SORUNLARI ORTAK AKIL İLE ÇÖZECEĞİZ”

Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalarda bizlere destek veren ve bugün de bu güzel buluşmada yerlerini alan Alanya Sevdalısı tüm başkanlarıma teşekkür ederim. Bundan sonra da ikamet konusu başta olmak üzere hiçbir siyasi kaygı içinde olmadan atacağımız ortak adımların güzel Alanya’mız için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu güzel birlikteliğin daimi olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83