ALKÜ Tazelenme Üniversitesi öğrencilerinden Kaymakam Ürkmezer'e ziyaret

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) 60+ Tazelenme Üniversitesi Projesi Öğrencileri Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret ettiler.

ALKÜ Tazelenme Üniversitesi öğrencilerinden Kaymakam Ürkmezer'e ziyaret

60+ Tazelenme Üniversitesi Projesi kapsamında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde birçok alanda eğitim gören 60 yaş ve üzeri bireyler; ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr Nilgün Tatar ve Tazelenme Üniversitesi Proje Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Nalbant ile birlikte Kaymakam Ürkmezer’i ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Tatar ve Proje Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Nalbant’tan proje hakkında bilgi alarak öğrencilerle aldıkları eğitimler hakkında sohbet etti.

banner111

Kaymakam Ürkmezer ‘’ 60 yaş üzeri olan büyüklerimizin bu tür projelerde yer alıp eğitim anlamında gençlerimize ve çevreye ilham olmaları çok güzel bir davranış. Bu anlamlı davranışları her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Azim ve çalışmalarından dolayı 60 yaş üzeri tazelenme üniversitesi öğrencilerini tebrik ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.