banner203

ALSİAD'dan depremzedelerin istihdamına destek çağrısı

ALSİAD'dan depremzedelerin istihdamına destek çağrısı

Ülkemizi yasa boğan deprem felaketleri nedeni ile hepimiz derin üzüntü içindeyiz. Öncelikle yaşanan bu büyük felaket sonrası hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, depremin zararlarının tüm halkımızda birlikte bir an önce sarılması içinde elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum. 

banner111

Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) olarak depremden etkilenen illerde işlerini ve işletmelerini kaybetmiş olan vatandaşlarımızın tekrar hayatlarını kurabilmelerine katkı sağlamak amacı ile bu vatandaşlarımızın bölgemizdeki işletmelerde istihdamına yönelik bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Bu amaçla oluşturduğumuz bir platform ile depremzedelerin istihdamına destek olmak isteyen üyelerimiz ve işletmeler ile bölgemizde iş arayan depremzedeleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. 

“Depremzedelerin İstihdamına Destek Ol” çağrısı ile başlattığımız bu çalışma ile oluşturduğumuz https://elver.alsiad.org.tr/ sayfası üzerinden iş arayan depremzedeler ve depremzede istihdam etmek isteyen işletmelerin başvuruları alınmaya başlanmıştır. 

Tüm üyelerimizin ve bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerin bu çalışmaya desteklerini bekler; çalışmamızın, depremzede vatandaşlarımızın yaraların sarılmasına ve yeniden hayatlarını kurmalarına katkı sağlanması diliyoruz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83