banner203

ALTSO Meclis Üyesi’nden CK Akdeniz’e tepki!

Alanya’da turizm sezonun ortasında plansız elektrik kesintileri esnaf ve vatandaşı çileden çıkardı. ALTSO Meclis Üyesi Turizmci Serkan Can'da elektrik kesintilerine tepki göstererek, 'Damlataş’ta esnafın işleri durma noktasına geldi' dedi.

ALTSO Meclis Üyesi’nden CK Akdeniz’e tepki!

Turizm sezonunun istenildiği gitmediği Alanya'da, üstüne işletmecilerin yoğun olarak mesai yaptığı saatlerde meydana gelen elektrik arızaları esnaf ve vatandaşları çileden çıkardı. Alanya'nın hemen hemen her mahallesi'nde bir haftadır süre gelen elektrik kesintileribir tepki de Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meclis Üyesi Serkan Can’dan geldi. 

“Damlataş’ta esnafın işleri durma noktasına geldi”

banner111

Meclis Üyesi Can, "CK Akdeniz iki günde bir esnafı mağdur etmeye devam ediyor. Damlataş esnafının iş yerleri durma noktasına gelmiştir. Bu ve bunun gibi benzeri kurumlar kendi alacağını birgün bile geciktirmeden tahsil edip ödenmediği takdirde anında kesinti yapıyorlarsa o zaman vatandaşa aynı duyarlılığı hizmet anlamındada göstermek zorundalar.  daha önce olduğu gibi her sorunumuza çözüm bulma çabasını ve gayretini hiç esirgemeyen Altso Başkanımız Eray Erdem Eray Erdem ve sizler bu sorunumuzuda çözüm noktasına taşıyacağınızdan hiç şüphemiz yoktur" dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83