Bağışlar 5 yıldır yürüttüğü görevini bırakıyor

5 yıldır Mahmutlarspor Kulübü Başkanı olan Yılmaz Bağışlar sağlık sorunları nedeniyle görevi başka bir isme devretmek istediğini açıkladı. Yarın toplanacak olan yönetim karar alacak.

Bağışlar 5 yıldır yürüttüğü görevini bırakıyor

Mahmutlarspor Kulübü Başkanı Yılmaz Bağışlar, sağlık sorunları sebebiyle kulüp başkanlığında görev değişikliği yapıldığını duyurdu. Yılmaz Bağışlar, “Gerekli açıklamaları daha sonra belirtmek üzere, sağlık sorunlarım sebebiyle 5 yıldır gururla yürütmekte olduğum Mahmutlarspor Kulüp Başkanlığı’nda görev değişikliği yaptığımızı paylaşmak istiyorum. Gelinen bu noktada, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte sağladığımız, her yıl sabit sahil büfesi geliri ve yeni spor merkezi inşaatımız ile Mahmutlarspor biz olmadan da yol alabilecek durumda. Her türlü baskı da olsa biz misyonumuzu tamamladık düşüncesindeyim. Yeni başkanımız görev verirse her zaman desteğe hazırım. Tüm yönetim kurulumuz, futbolcularımız, sponsorlarımız ve arkamda her daim desteğini hissettiğim ismini bile bilmediğim taraftar, herkese teşekkür ediyorum” dedi.

banner111

Yarın toplanacaklarını ve yönetim kurulu olarak karar alacaklarını ifade eden Bağışlar, “İki alternatif var. Birincisi, 11 yönetim kurulu üyeleri içinden birisinin seçilerek başkanlığa devam etmesi. Bunun üzerinde duruyoruz. Biz 3 yıllığına seçildik ve son genel kurulun üzerinden henüz bir sene geçti. İkincisi ise, olağanüstü genel kurul kararı alarak tarih belirleyip başka adaylar olursa onlara da imkan tanımak. Bu yolu aday olmak isteyen olursa düşünüyoruz. Ama ben devam etmeyi düşünmüyorum. 5 yıldır zaten bu görevi yürütüyordum. İlk sene şampiyon yaparak takımı bir üst lige çıkarttık. Ayrıca Başkan Yücel ile kulübe sahil büfesi ile sabit gelir sağladık ve tesisi yaparak tamamladık. Biraz yorgunum. Başka kişilerin bu görevi devam ettirmesini istiyorum” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83