Bağışlar: “Seçilmiş belediye meclis üyesine kimse ‘hain’ diyemez”

Bağışlar: “Seçilmiş belediye meclis üyesine kimse ‘hain’ diyemez”

Alanya Belediye Meclisi aralık ayı toplantısında kendisine kamera vs. ile baskı uygulandığını ve bu hususta Belediye Meclis üyelerini baskı altına almak isteyenlerin olduğunu geçtiğimiz günlerde dile getiren Alanya Belediye Meclis Üyesi ve Mahmutlarspor Başkanı, inşaat mühendisi Yılmaz Bağışlar, yapılan oylama ile ilgili CİMER kayıtlarını paylaştı ve “Mahmutlar’a çakılı çiviniz yok, hain görmek istiyorsanız aynaya bakın” dedi.
Şahsi sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak CİMER’den gelen bilgileri de paylaşan Bağışlar, “Hiç kimse seçilmiş belediye meclis üyelerine, kendi siyasi istikballeri için algı yaratmak amaçlı ‘hain’ kelimesini kullanamaz” diye konuştu.

Alanya Belediye Meclisi Aralık ayı olağan toplantısında, meclis üyeleri ve Başkan Yücel’in basit bir plan tadilatı onayladığını belirten Bağışlar, CİMER’den gelen cevabı da yayınında paylaşarak, arazi tahsis veya değişim hususunun Alanya Belediyesi veya Belediye Meclisi ile herhangi bir bağı olmadığını da ispatlamış oldu.

banner111

Mahmutlar’da bulunan bir gazeteciyi de işaret eden Bağışlar,  “Yıllarca bu memlekete iş yapmadınız, bırakın da hizmet üretelim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83