banner203

Başkan Göktepe, fırtına sonrası üreticiyi yalnız bırakmadı

Alanya’da meydana gelen fırtına ve hortumda zarar gören üreticileri mahalle mahalle ziyaret edip hasar tespitine katılan Ziraat Odası Başkanı Göktepe, TARSİM sigortasının önemine vurgu yaptı.

Başkan Göktepe, fırtına sonrası üreticiyi yalnız bırakmadı

Alanya’da önceki gece saatlerinde çıkan hortum önce ormanlık alanlardaki ağaçları yerinden söktü, ardından bir okulun kiremitlerini uçurdu. Uçan kiremitler, çevrede bulunan araçlara zarar verdi. Ayrıca ilçede hortum, birçok serayı da etkiledi.
Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, zarar gören üreticileri ziyaret ederek hasar tespit çalışmalarına katıldı. Çizmeleri giyerek hasar gören seraları yerince inceleyen ve üreticilerin sorun ve taleplerini dinleyen Göktepe, TARSİM Sigortasının önemine vurgu yaptı.
Göktepe, “İlimiz genelinde, özellikle ilçemizde yaşanan fırtına ve hortumdan zarar gören üreticilerimize ve evlerinde hasar oluşan hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Alanya Ziraat Odası ailesi olarak Türkler, Yeniköy, Elikesik, Gözübüyük, Soğukpınar, İmamlı, Hocalar, Kestel mahallelerindeki üreticilerimizi ziyaret ettik. TARSİM sigortası olan üreticilerimizi hasar ihbarı üzerine bilgilendirdik. Sigortası olmayan üreticilerimiz için Tarım İlçe Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan tespit komisyonuna yönlendirdik. Allah bütün üreticilerimizi daha büyük afetlerden korusun” ifadelerini kullandı.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.