banner203

Başkan Özkan, Akseki’yi hizmetsiz bırakmıyor

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan hem kente hizmet yağdırmaya, hem de 7’den 70’e ilçede yaşayanların gönüllerine girmeye devam ediyor.

Başkan Özkan, Akseki’yi hizmetsiz bırakmıyor

Yaptığı hizmetlerle öne çıkan ve kamuoyunda sık sık adından söz ettiren Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan kendisine gösterilen ilgiden de memnun.

Başkan Özkan, “Bahane değil, çare üretiyoruz” anlayışı ile tüm imkanlarımızı Akseki’miz ve halkımız için seferber ettik, ediyoruz.  Hizmet noktalarımızda zaman gözetmeksizin yoğun çaba harcıyoruz.  Akseki’mizin dört bir yanına adeta hizmet yağdırıyoruz” dedi. Yıllardır unutulmuş  noktaların sorunlarını çözdüklerini  ve vatandaşlardan takdir topladıklarını söyleyen Başkan Özkan, kamuoyunda takdir görmekten mutlu.

banner111

Özkan “Zaman zaman genç yaşlı her kesimden insanımızla bir araya gelip hem sohbet ediyor hem de fikirlerini önemsiyoruz. Bu da bizlerin tüm yorgunluğunu unutturuyor ve mutlu ediyor. Durmak yok, yola devam. Daha yapacağımız çok işimiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte daha birçok projemizi hayata geçireceğiz. Hizmetlerimizde hep yanımızda olan Muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83