Başkan Tavlı: “İttifaka son derece bağlıyız”

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, “İttifaka son derece bağlıyız. İttifaka zarar verecek hiçbir hareket ve eylem içinde kesinlikle bulunmayız. Aramızda herhangi bir sürtüşme olmadı, olmaz da zaten, akrabalık bağımız da var” dedi.

Başkan Tavlı: “İttifaka son derece bağlıyız”

Alanya Posta TV’de Gaye Coşkun’un sunduğu Haberin Manşeti’ne konuk olan İlçe Başkanı Tavlı, Alanya adayının Ak Parti’den olmaması tabanın başka partiye kayabileceği iddialarına “Birlik beraberlik içinde seçimi kazanmaya yönelik mahalle başkanlarımız dahil tüm kademelerimiz ile çalışacağız” dedi.

‘Aday resmen açıklanınca mahalle başkanlarımız ve diğer kademelerimiz ile buluşturacağız’ diyen Tavlı, “Bazı kırgınlıklar var, onu minimum seviye düşürmek için çalışacağız. Birlik beraberliği seçim kazanmaya yönelik mahalle başkanlarımız ile konuştuk. MHP’nin belediye adayına hep beraber çalışacağız” dedi.

banner111

Meclis dağılımı konusunda talepleri olup olmayacağı sorusuna ise Tavlı, “Mecliste yine fermuar sistemi bekliyoruz. Geçen dönem belediye başkan yardımcımız yoktu bu dönem bir başkan yardımcımız olması yönünde mahalle başkanlarımızın talebi var bizimde bu noktada talebimiz olacak” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83