banner203

Başkan Yılmaz Bağışlar’ı duygulandıran plaket

Mia İnvest Mahmutlarspor Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar’a Mahmutlar’a kazandırılan spor merkezi nedeniyle TÜFAD Alanya Başkanlığı tarafından teşekkür plaketi verildi. Bağışlar, “Yılmadan, yorulmadan memleket ve toplum menfaatine çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yılmaz Bağışlar’ı duygulandıran plaket

Mia İnvest Mahmutlarspor’a Alanya Belediyesi ile birlikte kazandırdığı spor merkezi için teşekkür plaketi verilen Bağışlar duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

banner111

Mahmutlar’a Alanya Belediyesi ile birlikte sağlık, spor ve kültürel anlamda birçok proje kazandıran Bağışlar, “Değerli dostlarım, biraz uzun olacak ama kusura bakmayın müsaadenizle duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Toplumun ve gençlerin geleceğinde faydalı işler yapabilmek, millete hizmet üretebilmek amacıyla üstlenmiş olduğumuz meşakkatli görevlerin, büyüklerimiz tarafından takdir edilmesi bizleri ziyadesiyle gururlandırıyor ve çalışma azmi veriyor. Türkiye Faal Antrenörler Derneği (TÜFAD ) Alanya Başkanımız değerli büyüğüm Yaşar İncepıçak ve kıymetli yönetim kurulu üyelerinden ‘İnsanlar yaşarken de anılmalı’ notuyla bir teşekkür plaketi aldım ve çok duygulandım. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını her gün daha büyük bir minnet ve saygıyla andığımız ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılı gibi böyle özel bir günde bizleri Mahmutlar’a kazandırdığımız spor merkezi ile ilgili teşekkür plaketine layık gören TÜFAD Başkanı Yaşar İncepıçak büyüğüme ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum. Bu plaketi ülkemizin zor şartlarında hayata tutunmaya çalışan ve Atatürk’ün ilke ve inkılâplarından ayrılmayan Türk gençliği ve özellikle de Mahmutlar gençliği adına aldım. 2008’li yıllarda Alanya Kaymakamı’mız Hulusi Doğan tarafından ‘Sapadere Alternatif Turizm Projesi’ adına verilen takdir belgesini ve teşekkür plaketini gururla baş ucumda bulundurmuştum. Şimdi bir tane daha eklendi. Bana göre, çocuklarımıza bırakabileceğimiz en büyük servet bu tür belgelerdir. Bu hizmeti Mahmutlar’a kazandırmamıza destek olan Alanya Belediyesi’ne Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ve teknik ekibe tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan memleket ve toplum menfaatine çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83