Başkan Yücel'den bayram mesajı ve Gökbel'e davet

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, encümen toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Kurban Bayramı ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Başkan Yücel, 16-17 Temmuz’da düzenlenecek 16. Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşlerine tüm vatandaşları davet etti.

Başkan Yücel'den bayram mesajı ve Gökbel'e davet

banner111

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, haftalık olağan encümen toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 9-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek mübarek Kurban Bayramı ile ilgili Kaymakamlık düzeyinde tüm tedbirlerin alındığını belirten Başkan Yücel, “Kaymakamımız Fatih Ürkmezer başkanlığında ilgili kurum amirlerinin katılımıyla Kurban Bayramı öncesinde bir araya geldik. Kurban Bayramı ve tatil günleri boyunca Alanya’mızda güvenlik, trafik başta olmak üzere kentimizde huzurlu bir süreç geçirmek için gerekli önlem ve tedbirleri masaya yatırdık. Alanya halkımızın ve kentimizde bulunan yerli ve yabancı misafirlerimizin huzurlu ve güven içinde bir bayram geçirmesi için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışıyoruz” dedi.

BELEDİYE 4 NOKTADA ÜCRETSİZ KESİM HİZMETİ VERECEK

Alanya Belediyesi’nin denetiminde Alanya’da 4 ayrı noktada kurbanlık satış alanlarının hizmet vermeye devam ettiğini belirten Başkan Yücel, “Oba Mahallemizde, Çıplaklı ve Cikcilli mahallelerinin kesişme noktası olan Bucakoluk Mevkii’nde (Orman Deposu üzeri) hayata geçirdiğimiz Kapalı Hayvan Pazarı ve Kurban Satış Tesisi, Konaklı Menderes Bulvarı, Mahmutlar Sanayi Sitesi altı, Demirtaş Yenidamlar Cami yanında olmak üzere veteriner hekimler kontrolünde 4 ayrı noktada kurbanlık satış hizmeti veriyoruz. Bayramda da 4 noktada, Eşgilik Düğün Salonu, Gazipaşa Dolmuş Durağı, Mahmutlar Şantiyesi ve Payallar Hizmet Binasında hazırlayacağımız alanlarda ücretsiz kesim hizmeti vereceğiz. Vatandaşlarımız kurbanlarını ücretsiz olarak bu noktalarda kestirebilirler” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83