Belediyeden Pazarcı'ya yeni park

Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaptığı yeni parklarla şehirde yeşil alan miktarını artırmaya devam ediyor.

Belediyeden Pazarcı'ya yeni park

Gazipaşa Belediyesi ekipleri, Pazarcı Mahallesi Tepecik Mevkii’de kısa bir süre önce yapımına başlanan park projesini tamamladı. Belediye ekiplerinin yapımını tamamladığı Halime-Murat Güngör Parkı içerisinde çocukların keyifle vakit geçirecekleri oyun alanları, geniş kamelyalı oturma alanları, yeşil alan, spor aletleri ve tuvalet alanı bulunuyor. 
Gazipaşa nüfusunun her geçen gün artmasıyla birlikte, belediye ekipleri şehrin birçok noktasında halkın huzurla nefes alacağı park çalışmalarına hızla devam ediyor.  Belediye ekipleri tarafından ilçenin her noktasında çalışmalar devam ederken, kısa süre önce yapımına başlanan Pazarcı Mahallesi Tepecik Mevkii‘de bulunan Halime-Murat Güngör Parkı, hızla tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.  Her çocuğun kendi mahallesinde güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesi için mevcut durumu yeterli olmayan parkların yenilendiğini ve oyun parkı olmayan mahallelere de park yapım çalışmalarına hızla devam edeceklerini açıklayan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yapımını yeni tamamladıkları Halime-Murat Güngör Parkı’nın ilçeye hayırlı olmasını diledi.  

PAZARCI MAHALLE MUHTARI TUNCEL’DEN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

banner111

Pazarcı Mahalle Muhtarı Mehmet Tuncel, belediye ekipleri tarafından mahalleye yeni yapılan park için Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a teşekkür etti.
Pazarcı Mahalle Muhtarı Mehmet Tuncel, Tepecik Mevkii‘de yapımı tamamlanan park için; “Parkımız nüfus yoğunluğu en fazla olan mahallemiz için yeni bir nefes alma noktası oldu. Burası yürüyüş sonrası dinlenebileceğimiz bir alan oldu. Gazipaşa Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ali Yılmaz’a, ekibine ve emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum. İlçemizin gelişimi için her noktada güzel hizmetler veren başkanımız sayesinde vatandaşlarımızın yüzü gülüyor. Parkımız tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83